Blog Kreas Tekenwerk

Je vindt hier inspirerende verhalen achter de tekeningen die ik maak, evenals anekdotes en inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn hardloopavonturen. Dit blog is een plek waar ik mijn ervaringen en gedachten deel, en ik hoop dat je net zoveel plezier beleeft aan het lezen ervan als ik aan het schrijven.

Dank je voor je bezoek, en ik hoop dat je geniet van de verhalen en misschien zelfs inspiratie opdoet voor je eigen reis. Veel leesplezier!

vrouwelijk figuur tilt een tractorband

Stretchen buiten mijn comfortzone

🌱 Stretchen buiten je comfortzone 🌱

Anderhalf jaar geleden kreeg ik de uitdaging van mijn coach om iets nieuws te proberen. Sindsdien ben ik stappen gaan zetten buiten mijn comfortzone, van een half jaar amateur-toneel tot weer trainen voor de marathon. 🏃‍♀️
Nu daagt @lieuwkjeholwerda bij @studiovitadronrijp me wekelijks uit met trainingen die steeds verder gaan.
Denk aan krachtoefeningen die ik heel spannend vind, maar nu elke maandag en woensdag met volle overgave doe. 💪 Elke sessie bestaat uit 5 tot 6 pittige oefeningen, 3 rondes, en elk daarvan haalt het uiterste uit me – soms met ongemakkelijk lachen en zelfs een beetje angstzweet! 😅 Maar door Lieuwkjes begeleiding lukt het steeds weer.
Iedere keer stretch ik niet alleen mijn spieren, maar ook mijn mentale grenzen, en het resultaat is meer kracht, souplesse, en vertrouwen.
💥 Groei gebeurt echt buiten je comfortzone!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Archieven

Contact

Heb je een vraag of opmerking? Neem contact met me op!